Künye

WILO SE
Nortkirchenstraße 100
44263 Dortmund
Deutschland

T +49 231 4102-0
F +49 231 4102-7575
wilo@wilo.com

Yönetim Kurulu:
Oliver Hermes, Yönetim Kurulu Başkanı
Carsten Krumm
Georg Weber
Mathias Weyers

Denetim Kurulu:
Denetim Kurulu Başkanı:
Prof. Dr. Norbert Wieselhuber

Yer ve yetkili mahkeme
Dortmund, Almanya

Vergi numarası
DE 182676993

Tescil kaydı, Dortmund Yerel Mahkemesi
HRB 21356

Web sunumunun içeriğinden sorumlu kişi:
Jan Radzey
T +49 231 4102-0
F +49 231 4102-7363

Sorumluluk sınırlaması

1. Sorumluluk sınırlaması
Internet sayfalarımızda sunulan bilgilerin hiçbiri ürün özelliklerine yönelik güvence teşkil etmez. Bunlar hizmet niteliğindedir ve bireysel danışmanlığın yerine geçmez. Sunulan bilgiler özenli ve dikkatli bir şekilde temin edilmiş ve hazırlanmış olsa da, bilgi hizmeti kapsamında erişilmek üzere hazır tutulan ve görüntülenen içeriklerin doğruluğu, eksiksizliği ve güncelliği konusunda sorumluluk üstlenilmez veya garanti verilmez. Sunulan bilgilerin kullanılmasından veya kullanılmamasından, hatalı veya eksik bilgilerin kullanılmasından kaynaklanan ve maddi veya fikri yönde zararlara yol açan tazminat talepleri, Wilo'nun açık ihmali söz konusu olmadığı müddetçe Wilo tarafından kabul edilmez. Ayrıca Wilo, web sayfasına erişilmesinden veya web sayfasının kullanılmasından kaynaklanan hiçbir zarar için sorumluluk kabul etmez.

Bu metinde yer alan bölümler veya münferit ifadeler yürürlükteki yasal hükümlere uygun değilse, artık uygun değilse veya tam olarak uygun değilse, dokümanın diğer bölümlerinin içeriği ve geçerliliği bundan etkilenmez. Wilo, sayfaların bazı bölümlerini veya sunulan seçeneklerin tümünü önceden bildirmeksizin değiştirme, bilgi ekleme, silme veya yayını süreli veya süresiz olarak durdurma hakkını saklı tutar. Bu web sayfasına erişim ve kullanım sadece Federal Almanya Cumhuriyeti maddi hukukuna tabidir.

2. Telif hakkı
Bu sayfada oluşturulan içerikler ve çalışmalar WILO SE'nin mülküdür ve Alman Telif Hakkı Yasasına tabidir. Üçüncü kişilere ait çalışmalar belirtilmiştir. Telif Hakkı Yasasının sınırlarını aşacak şekilde çoğaltılması, düzenlenmesi, yayınlanması ve kullanılması yasaktır. Dosyaların indirilmesine ve sayfaların kopyalanmasına sadece özel kullanım için izin verilir, ticari kullanım için izin verilmez. Internette yayınlanan ürün adları, logolar ve şirket sembolleri, marka yasası kapsamında korunmaktadır. Başkalarının telif haklarını gözetme ve kendi oluşturduğumuz ya da lisans gerektirmeyen çalışmaları kullanma gayreti içerisindeyiz.

Veri gizliliği düzenlemeleri ve kullanım koşulları

1. Genel bilgiler
Wilo, kişisel verilerinizin korunmasına büyük önem verir ve bilgi işlem sistemlerimize veri işlemlerinde gizliliğinizin korunmasına dikkat eder. Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, AB içerisinde geçerli olan ve Alman Federal Veri Gizlilik Yasası uyarınca olan yasal düzenlemelere göre kişisel veriler toplarız.

2. Web sitesinin kullanımı
Kişisel verilerinize ihtiyaç duymadan Internet üzerinden sunduğumuz neredeyse her hizmetten faydalanabilirsiniz. Sadece Internet servis sağlayıcınızın adını, bizi ziyaret ettiğiniz web sitesini ve ziyaret ettiğiniz sayfalarımızı öğreniriz. Sayfamızda bulacağınız birkaç ürün ve hizmet için kişisel verilerinizin kullanılması gerekir (örn. soruların işlenmesi). Ayrıntılar, 3. ve 4. maddeye göredir.

3. Kişisel verilerin toplanması ve işlenmesi
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde çeşitli noktalarda kişisel veriler vermeniz istenir. Kişisel veriler, kimliği tespit etmek için kullanılan verilerdir. Bunların arasında ad, adres, posta adresi, telefon numarası yer alır. Bunların arasında bir web sayfasının kullanıcı sayısı gibi doğrudan gerçek kimlik ile bağdaştırılmayan bilgiler yer almaz. Kişisel verileri sadece bize verileri gönüllü olarak vermeniz durumunda toplarız, işleriz veya kullanırız. Topladığımız bilgileri, web sitemizin teknik yönetimi ve müşteri yönetimi için ve sadece gerekli olan kapsamda kullanırız. Çalışanlarımız elbette § 5 BDSG uyarınca gizlilik yasasına uymakla yükümlüdür.

4. Kişisel verilerin üçüncü şahıslarla paylaşılması
Bize sunulan verileri sadece firma içi kullanım için kaydedip kullanırız. Bu verileri üçüncü şahıslara satmayız veya vermeyiz. Ancak bu, yasal olarak veya mahkeme kararı ile verileri ibraz etme ve aktarma yükümlülüğüne sahip olduğumuz durumlar için geçerli değildir. Veriler sadece soruların işlenmesi için veri aktardığımız hizmet sağlayıcılarına ve iş ortaklarına aktarılır. Bu durumlarda, sadece gerekli olan asgari seviyede veri aktarılır. Bu hizmet sağlayıcıları ayrıca Alman Federal Veri Gizliliği Yasası BDSG›ye tabidir.

5. Veri gizliliği yetkilisi
Wilo'da veri gizliliğine yönelik başka sorularınız varsa, veri gizliliği yetkilimize başvurun.

WILO SE
Veri gizliliği yetkilisi
Nortkirchenstr. 100
44263 Dortmund
Deutschland
datenschutz@wilo.com

6. Tanımlama bilgileri ve IP adresleri
Web sitemizde bazı alanlarda tanımlama bilgileri kullanmaktayız. Tanımlama bilgisi, bir web sitesi tarafından gönderilen ve yerel olarak ziyaretçinin sabit diskine kaydedilen küçük bir metin dosyasıdır. Tanımlama bilgilerini asla sizinle ilgili kişisel bilgileri kaydetmek için kullanmayız. Tanımlama bilgilerini sadece ziyaretinizi kolaylaştırmak ve web sitemizdeki ziyaretçi sayısını belirlemek için kullanırız. Bu teknik erişim verileri, belirli bir kişiye atanamaz ve kullanıcı anonim kalır. Bunun dışındaki, ad, adres, telefon numarası veya e-posta adresi gibi kişisel veriler, bunları gönüllü olarak verdiğiniz durumlar dışında toplanmaz. Wilo web sitesinde her bir ziyaret, otomatik olarak kaydedilir ve buna bağlı olarak ziyaretçinin IP adresi veya etki alanı adı ve açılan sayfa da kaydedilir. IP adresi, Internet›e erişim için bilgisayarınıza atanmış olan bir numaradır. Her bilgisayar, Internet›te bir IP adresi üzerinden tanımlanır; bu da bilgisayar ve sunucuların birbirlerini ağda tanımasını ve iletişim kurmasını mümkün kılar. Wilo bu bilgilere, istatistiksel yöntemlerle sayfaların ziyaretçiler tarafından kullanımını anlamak için ihtiyaç duyar. Böylelikle sunulan hizmet ve ürünler sürekli olarak iyileştirilebilir. (bkz. 7. Google Analytics) Tarayıcınız tarafından tanımlama bilgisi kullanımı hakkında bilgilendirilmek istiyorsanız, ilgili tarayıcı ayarlarını etkinleştirmelisiniz. Ancak ilgili ayarı yaparak tanımlama bilgilerinin yüklenmesini engelleyebilirsiniz. Ancak bu durumda bu web sitesinin tüm fonksiyonlarını tam kapsamlı bir şekilde kullanamayabilirsiniz.

7. Google Analytics
Bu web sitesinde, Google Inc. (""Google») şirketinin bir web analiz hizmeti olan Google Analytics kullanılmaktadır. Google Analytics, bilgisayarınıza kaydedilen ve web sitesi kullanımınızın analiz edilmesini sağlayan, «tanımlama bilgisi» adı verilen metin dosyaları kullanır. Tanımlama bilgisi tarafından web sitesi kullanımınızla ilgili olarak oluşturulan bilgiler, normalde Google şirketinin ABD›de bulunan bir sunucusuna aktarılır ve burada kaydedilir.

Bu web sitesinde IP›nin anonim hale getirilmesini etkinleştirdiyseniz, IP adresiniz Google tarafından Avrupa Birliği ülkelerinde veya Avrupa Ekonomik Alanı›nın diğer sözleşme ülkelerinde önceden kısaltılır. Tam IP adresi sadece istisnai durumlarda Google şirketinin ABD›de bulunan bir sunucusuna aktarılır ve burada kısaltılır. Google, bu web sitesinin işletmecisinin emrinde bu bilgileri web sitesi kullanımınızı değerlendirerek web sitesi faaliyetleri konusunda raporlar oluşturmak ve web sitesi kullanımı ve Internet kullanımı ile ilgili diğer hizmetleri web sitesi işletmecisine sağlamak için kullanır.Google Analytics çerçevesinde tarayıcınız tarafından aktarılan IP adresi, Google›ın diğer verileri ile bir araya getirilmez. Tanımlama bilgilerinin kaydedilmesini tarayıcı yazılımınızda ilgili ayarı yaparak engelleyebilirsiniz; ancak bu durumda bu web sitesinin tüm fonksiyonlarını tam kapsamlı bir şekilde kullanamayabilirsiniz. Ayrıca tanımlama bilgisi tarafından oluşturulan ve web sitesi kullanımınız ile ilgili olan (IP adresiniz dahil) verilerin Google›a aktarılmasını ve Google tarafından işlenmesini aşağıdaki bağlantıda verilen tarayıcı eklentisini indirip yükleyerek engelleyebilirsiniz (http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=de).Tam IP adresleri ile analiz araçlarının kullanımına yönelik olarak, bu web sitesinin Google Analytics›i ""_anonymizeIp()"" genişletmesi ile kullandığını ve bu nedenle doğrudan kişi ile ilişki kurulmasını önlemek için IP adreslerinin sadece kısaltılmış bir şekilde işlendiğini belirtmek isteriz.

8. Bağlantılar ve referanslar
Sayfamız, içerikleri üzerinde herhangi bir etkimizin olmadığı, harici üçüncü şahıs web sitelerine bağlantılar içerir. Bu nedenle bu yabancı içerikler için herhangi bir sorumluluk üstlenmeyiz. Bağlantı ile erişilen sayfaların içeriklerinden her zaman ilgili sağlayıcı veya sayfaların işletmecisi sorumludur. Bağlantı ile erişilen sayfalar, bağlantı verildiğinde olası kanun ihlalleri bakımından kontrol edilmiştir. Bağlantı verildiğinde, kanunları ihlal eden içerikler tespit edilmemiştir. Ancak kanunların ihlal edildiğine dair belirli emareler olmadığında, bağlantı ile erişilen sayfa içeriklerinin sürekli kontrol edilmesi söz konusu olamaz. Kanun ihlallerinin tespit edilmesi durumunda bu tür bağlantıları hemen kaldırırız.Lütfen Wilo›nun bu bağlantıların veri gizliliğinden sorumlu olmadığını dikkate alın.

9. Güvenlik
Wilo, tarafımızdan yönetilen verilerinizi kasıtlı veya kasıtsız manipülasyonlara, kayıplara, bozulmalara veya yetkisi olmayan kişilerin erişimine karşı korumak için teknik ve kurumsal güvenlik önlemleri alır. Güvenlik önlemlerimiz teknolojik gelişmelerle birlikte sürekli olarak iyileştirilir. Kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik sorularınız varsa, veri gizliliği yetkilimize de başvurabilirsiniz.