WILO-Stratos MAXO
Zostań pionierem przyszłości!

Wyprzedzają swój czas: pionierzy przyszłości Wilo

Wilo-Stratos MAXO

– pierwsza pompa Smart świata*

Wilo-Stratos MAXO, produkt niedawno zaprezentowany publiczności, może już teraz szczycić się z otrzymanego wyróżnienia: Podczas ISH otrzymał „Design Plus Award powered by ISH 2017”! Inicjatorem wyróżnienia jest renomowana Rada Projektu Kształtu. Ocenie podlega jakość projektu, koncepcja całości, zakres innowacji, wybór materiału i aspekty ekologiczne. W konkursie w tym roku uczestniczyło 106 przedsiębiorstw z całego świata, produkty podlegały ocenie jury, składającego się z siedmiu osób. Wyróżnienie Design Plus powered by ISH otrzymuje 25 produktów.

dowiedz się więcej
*Pod pojęciem pompy Smart rozumiemy nową kategorię pomp, która znacznie wykracza poza nasze pompy o najwyższej sprawności lub pompy z inteligencją pomp. Połączenie najnowszych nadajników oraz innowacyjnych funkcji regulacji (np. Dynamic Adapt plus i Multi-Flow Adaptation), łączności dwukierunkowej (np. Bluetooth, zintegrowane wejścia analogowe, binarne wejścia i wyjścia, interfejs do Wilo Net), aktualizacji poprzez Software Updates oraz znakomitej przyjazności obsługi (np. dzięki Setup Guide, możliwości podglądu dla przewidującej nawigacji oraz sprawdzonej technice zielonego pokrętła) sprawiają, ze pompa ta zalicza się do pomp Smart.

Zostań pionierem przyszłości!

Weź przeszłość w swoje ręce i sprawdź wcześniej niż inni, jak działa Wilo-Stratos MAXO.

Czy zawsze masz przewagę nad konkurencją? Jesteś ciekaw innowacji - i możliwości ich zastosowania w życiu codziennym? Jeżeli tak, masz zadatki na pioniera przyszłości Wilo!

Szukamy tych, którzy stale dążą do przodu, myślą przyszłościowo i są głodni postępu. Ludzi, którzy odważą się działać tak, jak nie działał jeszcze nikt i jako pierwsi zechcą wypróbować w praktyce naszą innowację w zakresie pomp: Wilo-Stratos MAXO. Nasi pionierzy przyszłości otrzymają pompę i dokładnie zapoznają się z jej funkcjonalnością podczas indywidualnego szkolenia z ekspertem Wilo. Ponadto będziemy Wam towarzyszyć podczas montażu i uruchomieniu - i poinformujemy tutaj o Waszych doświadczeniach.

Pierwsi pionierzy przyszłości Wilo już zapewnili sobie uruchomienie testowe z zastosowaniem naszych, innowacyjnych pomp. Zachęcamy Was do obecności.

Zostań kandydatem na pioniera przyszłości Wilo!

Kto chciałby przyczynić się do postępu w zakresie technologii pomp, może zostać kandydatem na pioniera przyszłości Wilo. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i powiedz nam, dlaczego chcesz zostać jednym z pierwszych użytkowników Wilo-Stratos MAXO. Czekamy z niecierpliwością na Twoje zgłoszenie!

* Pola obowiązkowe
Loading...

Dziękujemy za zgłoszenie kandydata na pioniera przyszłości! Potwierdzenie otrzymasz e-mailem.