WILO-Stratos MAXO
Geleceğin öncüsü olun Devam eden yoğun ilgi nedeniyle kampanya 10 Şubat 2018 tarihine kadar uzatılmıştır.

Zamanın ilerisinde: Wilo için geleceğin öncüleri.

Wilo-Stratos MAXO

Dünyanın ilk akıllı pompası*

Dünyaya daha yeni tanıtılan Wilo-Stratos MAXO, hemen ilk ödülünü almayı başardı: ISH›de «Design Plus Award powered by ISH 2017» ödülüne layık görüldü! Ödülün fikir babası, ünlü dizayn konseyi. Tasarım kalitesi, genel konsept, yenilikçi yaklaşım, malzeme seçimi, teknik ve ekolojik özellikler değerlendirildiği yarışmaya bu yıl dünyanın dört bir yanından 106 şirket katılarak yedi kişilik jürinin karşısında durdu. 25 ürün, Design Plus powered by ISH ödülüne layık görüldü.

Ayrıntılı bilgi
*Akıllı pompa kavramı, yüksek verimli pompalarımızın veya pompa zekâsı içeren pompalarımızın çok üzerinde olan yeni bir pompa kategorisini ifade etmektedir. Bu pompayı akıllı pompa yapan şeyler, en son sensör teknolojisinin, yenilikçi kontrol işlevlerinin (örn. Dynamic Adapt plus, Multi-Flow Adaptation), çift yönlü bağlanabilirliğin (örn. Bluetooth, bütünleşik analog girişler, ikili girişler ve çıkışlar, Wilo Net arabirimi), yazılım güncellemeleri aracılığıyla yapılan güncellemelerin ve mükemmel kullanım kolaylığının (örn. Kurulum Kılavuzu sayesinde, öngörülebilir gezinti için ön izleme ve denenmiş ve test edilmiş Yeşil Buton Teknolojisi) bileşimidir.

Geleceğin öncüsü olun.

Geleceği "Wilo-Stratos MAXO" ile herkesten önce test edin.

Her zaman bir adım ilerisini mi düşünürsünüz? Yenilikleri günlük iş hayatınızda uygulama düşüncesi sizi heyecanlandırıyor mu? O halde Wilo ile geleceğin öncüsü olmaya hazırsınız!

Yolu belirleyen, öncü düşünen, yeniliği tercih eden, bizimle birlikte yeni alanlara adım atma cesaretini gösterebilecek ve çığır açan pompamız "Wilo-Stratos MAXO"yu uygulamada test edecek ilk kullanıcıları arıyoruz. Geleceğin öncülerine pompamız teslim edilecek ve Wilo uzmanları ile kişisel bir eğitim çerçevesinde pompanın işlevleri kendilerine tanıtılacak. Ayrıca montajdan işletmeye almaya kadar kendilerine özel olarak eşlik edecek ve burada deneyimleri konusunda bilgi aktaracağız.

Wilo ile geleceğin ilk öncüleri, şimdiden yeni pompamız ile ayrıcalıklı test çalışmasını garanti altına aldı. Siz de katılın!

Şimdi geleceğin öncüsü olarak başvurun!

Bizimle birlikte pompa teknolojisinin gelişimini teşvik etmek isteyen kişiler, Wilo ile geleceğin öncüsü olmak üzere başvuruda bulunabilir. Başvuru formunu doldurun ve neden Wilo-Stratos MAXO›nun ilk kullanıcılarından birisi olmak istediğinizi belirtin. Sizi merakla bekliyoruz!

* Zorunlu alanlar
Loading...

Geleceğin öncüsü olarak başvurunuz için teşekkürler. Onay size e-posta aracılığıyla gönderilecek.